FORD FIESTA

FORD FIESTA 1.6-HDI
KLIMA TRONIK,
ABS,
AIRBAG,
GJAMAT ME RYM,

BORD COMPJUTER,
TEMPOMAT,
SENZORA PARA MRAPA,
KOMANDA NTIMON,
GJAMAT KOLLOR,
I SAPO ARDHUR NGA GERMANY (D)

DOGAN DHE AKCIZ TE PAGUARA
“AUTO SALLONI YLLI”

MODELI: FORD
Marka:
VITI I PRODHIMIT: 2009
NDËRRUESI: Manual
STATUSI
KILOMETRAZHA: 216223
KARBURANTI: Diesel
ULESE: 5
DYER: 5
NGJYRA: HIRI METALIK
ÇMIMI: