VOLKSWAGEN GOLF GTD

VW/GOLF VI
2.0-TDI,
*GTD*,
Klima tronik,
Abs,
Airbag,
Centrall,
Gjamat me rym,
Pasqyret me rym,
Karikat me nxemje,
Gjamat kollor,
Navi,
Fellne,
125kw170ps,
I Sapo ardhur nga Germany (D),
Dogan dhe akciz te paguar,
“AUTO SALLONI YLLI”

MODELI: VOLKSWAGEN
Marka:
VITI I PRODHIMIT: 2010
NDËRRUESI: Manual
STATUSI
KILOMETRAZHA: 192335
KARBURANTI: Diesel
ULESE: 5
DYER: 5
NGJYRA: ZEZ METALIK
ÇMIMI: